A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Кириківської селищної ради

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 29.01.2025 09:00
Кількість переглядів: 7

Фото без описуЗастосування «цифрових» технологій в освіті – наразі одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Вони дозволяють інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість та якість сприйняття, розуміння та засвоєння знань.

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Кириківської селищної ради 29 січня 2025 року на базі Заводського ліцею (опорний заклад) відбувся семінар-практикум на тему «Використання цифрових технологій у викладанні предметів природничо-математичного циклу» для вчителів природничо-математичних дисциплін. Мета - підвищення рівня компетентності вчителів щодо використання цифрових технологій для формування самостійної, відповідальної, соціально активної особистості. Педагоги обмінялися напрацюваннями та знахідками, провели практичні вправи, які можна використати на уроках і перервах.

З питань використання в освітньому процесі інтерактивної панелі виступив учитель інформатики Олег БЛОХІН.

Використання елементів програмування на мові програмування С++ проаналізував вчитель інформатики Сергій ТОКАРЄВ.

Використання онлайн інструменту графічного дизайну «CANVA» при створенні групового проєкту продемонструвала вчитель біології Інна МОІСЕЄНКО.

Досвідом використання цифрових технологій при профільному викладанні математики поділилася вчитель математики Юлія КУРСЕНКО.

З питання створення презентацій за допомогою ШІ і використання їх в освітньому процесі виступила вчитель інформатики Валентина ТИМОШЕНКО.

Знання використання комп’ютерного вимірювального комплексу «Фізика. Хімія. Біологія» на уроках хімії продемонстрував Вячеслав ВІННИЦЬКИЙ - вчитель хімії.

Майстер-клас серцево-легеневої реанімації провів вчитель предмету «Захист України» Ігор ШЕЛКОВСЬКИЙ.

Вікторія МАТЮШЕНКО – практичний психолог, Аліна ЛОГВИНЕНКО – соціальний педагог провели психологічне розвантаження учасників семінару-практикуму. Для вчителів заняття виявилося цікавим та інформаційно - насиченим практичними техніками.

Щиро дякуємо педагогам за ентузіазм і небайдужість до розвитку освітніх підходів! Тримаємо разом освітній фронт!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень